merino / burgund

Norské vzory, nestárnoucí klasika! Rádi se k tomu motivu vracíme, tentokráte v té nejkvalitnější přízi!
Merino je významné plemeno ovce, které původně pochází ze severní Afriky. V současné době jsou hlavními producenty Merino vlny chovatelé v Austrálii.
Tato vlna obsahuje velké množství kapes které zachycují teplo a je schopná absorbovat vlhkost, takže nedochází tak k nepříjemnému, chladivému pocitu při pocení. Splňujte tedy velmi vysoké nároky na funkčnost, svetr je velmi hřejiný a přitom prodyšný, DÝCHÁ. Ve srovnání s běžnou vlnou je výrazně jemnější a NEKOUŠE! Merino je také ANTIBAKTERIÁLNÍ, tj. svetr ná schopnost vydržet velmi dlouhou dobu BEZ ZÁPACHU! 

 
Péče o Merino
Perte v pračce naruby, šetrným programem na vlnu nebo ruční praní. Je třeba dát pozor na prudké střídání teplot vody - tepelné změny vedou ke sražení, plstnatění. Je potřeba aby  teplota vody na praní i máchání, aby byla více méně stejná a nepřesáhla 30°.  Při vyšší teplotě se svetr může srazit.

Používejte prací prostředky výhradně určené pro vlnu
V drogeriích jsou běžně dostupné prací prášky na Vlnu. Nepoužívejte klasický prací prášek, mohl by poškodit vlákno.

Nepoužívejte aviváž
Použití aviváže znehodnocuje funkční vlastnosti prádla. Vlákno z ovčí vlny je strukturované a duté. Aviváž strukturu “zalepí” a znehodnocuje termoizolační vlastnosti vlny, stejně jako její schopnost odvádět vlhkost.

380_ikony

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 799 Kč
Vyprodáno Skladem (3 ks) Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 497/S 497/M 497/L 497/XL Zvolte variantu
Kategorie: svetry