merino / burgund

Norské vzory, nestárnoucí klasika! Rádi se k tomu motivu vracíme, tentokráte v té nejkvalitnější přízi!
Merino je významné plemeno ovce, které původně pochází ze severní Afriky. V současné době jsou hlavními producenty Merino vlny chovatelé v Austrálii.
Tato vlna obsahuje velké množství kapes které zachycují teplo a je schopná absorbovat vlhkost, takže nedochází tak k nepříjemnému, chladivému pocitu při pocení. Splňujte tedy velmi vysoké nároky na funkčnost, svetr je velmi hřejiný a přitom prodyšný, DÝCHÁ. Ve srovnání s běžnou vlnou je výrazně jemnější a NEKOUŠE! Merino je také ANTIBAKTERIÁLNÍ, tj. svetr ná schopnost vydržet velmi dlouhou dobu BEZ ZÁPACHU! 

 
Péče o Merino
Perte ideálně v ruce. Pokud se rozhodnete vyprat svetr v pračce, tak velmi šetrným programem na vlnu nebo ruční praní, kde je možnost nastavení teploty maximálně 20°C, délky programu maximálně 25 minut, ždímacího cyklu s otáčkami 400. Je třeba dát pozor na prudké střídání teplot vody - tepelné změny vedou ke sražení a plstnatění. Používejte prací prostředky výhradně určené pro vlnu a nepoužívejte aviváž. Použití aviváže znehodnocuje funkční vlastnosti prádla. Vlákno z ovčí vlny je strukturované a duté. Aviváž strukturu “zalepí” a znehodnocuje termoizolační vlastnosti vlny, stejně jako její schopnost odvádět vlhkost.

380_ikony

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
3 199 Kč
Skladem (2 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 497/M
Kategorie: svetry